Ferlife Sigara Bırakma ve Diyet Merkezi
   
DESTEK
ana sayfa
nasıl uygulanır ?
uygulamanın etkileri
uygulama öncesi
uygulama sonrası
sık sorulan iki soru
pasif içicilik
destek ve takip
bilgi bankası
maliyet
ücretsiz seminer

b

İlk 3-7 Gün

  • Uygulamanın etkisi genellikle seansın hemen sonrasında başlasa da, bünyedeki değişimin tamamlanması için 72 saat geçmesi gerekmektedir.

  • Uygulamadan 3-7 gün sonra  yöntemin üzerinizde ne derecede etkin olduğunu ve sigaraya yaklaşımınızı bize bildirmenizi öneriyoruz. Bizi aramaktan çekinmeyin.

  • Uygulama sonrasında (çipiniz takılı, size vereceğimiz sıvıyı düzenli olarak kullanıldığı halde) 72 saat geçmesine rağmen hala nikotin isteği hissediliyorsa bizi aramanızı ve destek/dengeleme seansı için başvurmanızı öneriyoruz. 

İlk 3 Ay

  • Amacımız uygulamaya giren herkes için başarılı sonuç elde etmektir.

  • Kişilerin 3 ay içinde kullanacağı ikinci bir ücretsiz destek/dengeleme seans hakkı daha bulunur.

  • Destek/dengeleme seans hakkı, sigara içme hakkı değildir…

  • Kişilerin destek/dengeleme haklarının olduğunu bilmelerinin başarı şansını artırarak, sigarayı daha rahat bırakabilmelerini sağladığını düşünüyoruz.

  • Görüşmelerimizde sorduğumuz bazı sorularla yöntemin üzerinizde ne derecede etkin olduğunu anlamaya çalışıyoruz.

  • Eğer zorlanıyorsanız, ya size olası şartlanmalarınızla ilgili yol göstermeye çalışıyoruz ya da yöntemin etkinliğinin yeterli olmadığıyla ilgili bir gözlemimiz oluşursa ücretsiz destek/dengeleme seansı için merkezimize bekliyoruz.

  • Sigarayı bırakamamanız veya bir süre sonra tekrar başlamanız halinde, ilk 3 ay içinde ikinci bir bırakma girişiminiz olursa, alınacak ücret ilkinin yarısıdır. 

SİZDE, BİZİ HER ZAMAN ARAYABİLİRİSİNİZ...

İstatistiklerimize göre uygulama kişilerin % 95'inde etkili olmakta, kişilerin % 17'sinde etkinliğin destek/dengeleme seansı ile sağlamlaştırılması gerekmektedir. Uygulamaların % 5'inde ise art arda yapılan seanslara rağmen bir değişim yaratılamamaktadır. Aynı kişide farklı zamanlarda yapılan uygulamalar birbirinden çok farklı etkiler yaratabiliyor. Tecrübemiz uygulama sırasında kişinin içinde bulunduğu enerjetik halin uygulamaların etkinlik düzeylerini belirlediği yönündedir. Bu yüzden de uygulama sonrasında nikotin ihtiyacı azalmayan ve net bir değişim hissetmeyen kişilere mutlaka ve özellikle tekrar seansı öneriyoruz

 
 
 
 

Önemli Not : Uygulamalarda kullanılan cihaz ; T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından alerjiler, gıda intoleransları, sigara bırakma desteğinde kullanılabilecek "Sınıf 2a Tıbbi Tedavi Cihazı" olarak onaylıdır.

© ferlife.com