Ferlife Sigara Bırakma ve Diyet Merkezi
   
EN SIK SORULAN İKİ SORU
ana sayfa
nasıl uygulanır ?
uygulamanın etkileri
uygulama öncesi
uygulama sonrası
sık sorulan iki soru
pasif içicilik
destek ve takip
bilgi bankası
maliyet
ücretsiz seminer

b

1.“Sigara İçmeyi Bırakınca Kilo Alır Mıyım ?”


 

Uygulama, iştah açılmasını belli bir dereceye kadar önler. Her ne sebeple olursa olsun kilo alımı olduğunda merkezimizde, sigara üzerinden yapılan uygulamaya benzer bir şekilde şeker, çikolata, cola, kahve, hamur işleri, süt vs gibi besin gruplarına yönelik uygulamalarımız da vardır.

Bu konuda daha ayrıntılı bilgiye, sitemizin anasayfasında yer alan Biyorezonansla Kilo Verme bölümünden ulaşabilirsiniz.

2. “Ekonomik kriz var, şu dönem çok stresliyim, sigarayı bırakabilir miyim ? ”

Sigarayı bırakmak için en uygun zaman şimdidir. Stres sadece bir duygudur. Sizde strese yol açan şey işleriniz değil, işleriniz hakkındaki düşüncelerinizdir. Sigaranın strese iyi geldiği inancı bir yanılsamadır. Eğer bu inanç doğru olsaydı, dünyanın en sakin insanları sigara içenler olurdu. Oysa gerçekte sigara içenler, içmeyenlere oranla daha streslidir. Bu sonucun nedenlerinden biri sigaraya ya da herhangi bir maddeye bağımlı olmanın stres yönetimini başarmayı engelleyici etkisidir.

 
 
 
 

Önemli Not : Uygulamalarda kullanılan cihaz ; T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından alerjiler, gıda intoleransları, sigara bırakma desteğinde kullanılabilecek "Sınıf 2a Tıbbi Tedavi Cihazı" olarak onaylıdır.

© ferlife.com