Ferlife Sigara Bırakma ve Diyet Merkezi
   
Biyorezonansla Uygulama Nasıl Yapılır ?
ana sayfa
iştah & besin bağımlılığı
uygulama hakkında
nasıl uygulanır ?
maliyet
 
 

b

Gerçekten değiştirebileceğiniz  tek bir insan var.KENDİNİZ.

İlk görüşme sırasında doldurulan "Bilgi Formu" değerlendirilerek kişinin psikolojik ve metabolik yapısı, hastalık eğilimleri, yaşadığı rahatsızlıklar ve yeme alışkanlıkları ile ilgili olarak bilgi edinmeye çalışıyoruz. Kişiden bazı kan testlerini yaptırmasını da isteyebiliriz. Bir kür 4 seanstan oluşur. Her seans sadece 45-60 dakika sürer. Uygulamalar haftada bir ya da iki kere yapılan seanslar şeklinde oluyor. Bazı durumlarda ikinci kürün alınmasını da öneriyoruz.

1) Biyorezonans Uygulama :  Sigara bırakmak için yapılana benzer bir uygulamadır. Cihazın üzerinde yer alan kupalar içine - çikolata, şeker ve şekerlemeler, tatlı ve tuzlu karbonhidratlı besinler (pilav, makarna, baklava, kadayıf, lokma, sütlaç, kazandibi, tavuk göğsü gibi her türlü unlu ve sütlü tatlılar, börek, çörek, açma, simit gibi hamur işleri, pasta ve diğer pastane ürünleri), hamburger, piza gibi fast-food ürünleri, cips ve diğer tüm aburcuburlar, süt, peynir, meyva suları, cola, kahve, vs - problemli yiyecek maddesi/maddeleri yerleştirilir. Uygulama için frekans örneğine ihtiyacımız var. Frekans örneği kupalar içine yerleştirilen bu besinlerden alınır.

Bu Bir Detoks Uygulamasıdır, Normalleştirme İşlemidir...

Uygulama, siz rahat bir koltukta otururken yapılır. Uygulama boyunca her iki elinizde tuttuğunuz özel iletken elektrotlar bulunacak. Ayaklarınız özel iletken bir plaka üzerinde duruyor olacak. Alnınıza bir bant takılacak. Bütün bu elektrotlar, frekans kaynağını kupalardaki besinlerden alır. 45-60 dakika boyunca bağımlısı olduğunuz besinin, yıllar içinde vücudunuzla kurmuş olduğu ve sizi bağımlı hale getiren etkiye sahip frekansları, sağlıklı ve normal hale getirilerek ellerden ve ayaklardan vücudunuza verilir.

Böylece sadece o besin/besinlere karşı iştah talebinizde belirgin bir azalma sağlanır. İştahınız normal hale gelir. Seans sırasında herhangi kötü bir duygu ya da acı kesinlikle hissedilmez. Hissedilen şey, sadece rahatlama ve sakinlik halidir. Seans sırasında herhangi kötü bir duygu ya da acı kesinlikle hissedilmez. Hissedilen şey, sadece rahatlama ve sakinlik halidir.

Yan kupalarda, abartılı yeme eğilime sebep olan ve kilo vermeyi zorlaştıran sorunlu besinler, orta kupada ise homeopatik sıvı ve çip bulunmaktadır. Seans sırasında kişiye yapılan  uygulamanın aynısı çipe ve sıvıya da yapılır. Böylece sıvı ve çip  frekans taşıyıcısı olarak görev yaparak, uygulama sonrasında en önemli desteği sağlarlar.

2) Color Biyorezonans : Uygulama kişinin vücudu üzerinde gezdirilen bir elektrot yardımıyla yapılır. Uygulama sırasında renk görülmez ; sadece renklerin frekans bilgisi kullanılır. Uygulama sırasında renklerin özelliklerine göre farklı etkiler oluşur.

3) Homeopatik Damlalar : Kişi için uygun olduğu düşünülen Bach Çiçekleri ya da diğer homeopatik frekans grubu özel bir teknikle tuzlu su-alkol karışımları üzerinden geçirilir. Bu sıvı, küçük biş şişe içinde kişiye verilir.

Uygulamanın etkisinin devamı, çip ve homeopatik sıvı ile sağlanır

Çip Nedir ?
 
 Uygulamanın en önemli bir başka destekleyicisi olan metal çip, uygulama sonrası göbeğinizin iki parmak altına akupunktur noktası üzerine flasterle yapıştırılır. Çip üzerinizdeyken banyo yapabilir ya da denize girebilirsiniz. Flaster yıprandığında, flasterinizi değiştirmeniz yeterli olacaktır. Çipinizi uzun süreli çıkarmanızı önermiyoruz. Çip, bir ay üzerinizde kalmalıdır.

Homeopatik Sıvı Nedir ?

Küçük bir şişe içinde etil alkol-tuzlu su karışımı olan bu sıvı nikotin ya da herhangi bir madde içermez. İsteğe göre alkolsüz de hazırlanabilir ya da sizin getireceğiniz şişe suyu da kullanılabilir. Homeopatik sıvıyı, günde 3-4 kere 10 ar damla şeklinde dil altına damlatıp, 30 saniye kadar ağızda tuttuktan sonra yutulmasını öneriyoruz. Öncesinde şişeyi iyice çalkalayınız.

Etkili Bir Detoks Programı İçin, 1 Hafta Boyunca Bol Su İçiniz

Uygulama sırasında ve uygulamanın hemen sonrasında sizden su içmenizi isteyeceğiz. Sizde uygulamayı takip eden bir hafta içinde özellikle ilk üç gün boyunca günde en az 3 L su içmelisiniz. Vücudunuzun arınması için bol sıvı almanızı öneriyoruz.

 

 
 
 
 

Önemli Not : Uygulamalarda kullanılan cihaz ; T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından alerjiler, gıda intoleransları, sigara bırakma desteğinde kullanılabilecek "Sınıf 2a Tıbbi Tedavi Cihazı" olarak onaylıdır.

© ferlife.com