Ferlife Sigara Bırakma ve Diyet Merkezi
   
UYGULAMA NASIL YAPILIR ?
ana sayfa
nasıl uygulanır ?
uygulamanın etkileri
uygulama öncesi
uygulama sonrası
sık sorulan iki soru
pasif içicilik
destek ve takip
bilgi bankası
maliyet
ücretsiz seminer

b

Gerçekten değiştirebileceğiniz  tek bir insan var. KENDİNİZ.

Merkezimize gelindiğinde, görüşme öncesinde doldurulan başvuru formundaki yanıtlara göre "Fagerstrom Nikotin Bağımlılığı Testi" uygulanarak kişinin, fizyolojik ve psikolojik bağımlılık profili çıkarılır.

  

 

Son 2 Sigara...

Uygulamanın hemen öncesinde her zaman içtiğiniz markadan iki sigarayı yarısına kadar içmenizi isteyeceğiz, bunlar içeceğiniz son sigaralar olacaktır. Bu sigaraları size vereceğimiz iki küçük cam şişe içine söndüreceksiniz. Uygulama için frekans örneğine ihtiyacımız var. Frekans temizliği, içmiş olduğunuz bu son iki sigara üzerinden olacak.

Bu Bir Detoks Uygulamasıdır... Silme İşlemidir...

İçilen sigaralar aletin üzerinde yer alan kupalara yerleştirilir. Uygulama, siz rahat bir koltukta otururken yapılır. Uygulama boyunca her iki elinizde tuttuğunuz özel iletken elektrotlar bulunacak. Ayaklarınız özel iletken bir plaka üzerinde duruyor olacak. Alnınıza bir bant takılacak. Bütün bu elektrotlar, frekans kaynağını kupalardaki sigaralardan alır. Kupalardaki sigaralardan alınan bu frekanslar, yıllarca içmiş olduğunuz sigaranın vücudunuzla kurmuş olduğu zararlı ve zehirli frekansları 45-60 dakika boyunca temizleyerek elektrotlar aracılığı ile vücudunuza verir. Aslında zehirin kendisi panzehirdir. Amaç vücudun enerjetik yolla temizlenmesidir. Bütün bu işlemler için genellikle tek seans yeterlidir.

Yan kupalarda içmiş olduğunuz sigaralar, orta kupada ise homeopatik sıvı ve çip bulunmaktadır. Seans sırasında kişiye yapılan  uygulamanın aynısı çipe ve sıvıya da yapılır. Böylece sıvı ve çip  frekans taşıyıcısı olarak görev yaparak, uygulama sonrasında en önemli desteği sağlarlar.

Uygulamanın etkisinin devamı, çip ve homeopatik sıvı ile sağlanır.

Çip Nedir ?
 
Uygulamanın en önemli bir başka destekleyicisi olan metal çip, uygulama sonrası göbeğinizin iki parmak altına akupunktur noktası üzerine flasterle yapıştırılır. Çip üzerinizdeyken banyo yapabilir ya da denize girebilirsiniz. Flaster yıprandığında, flasterinizi değiştirmeniz yeterli olacaktır. Çipinizi uzun süreli çıkarmanızı önermiyoruz. Çip, bir ay üzerinizde kalmalıdır. Çip yerine getirebileceğiniz alerjik olmayan iletken bir metal de kullanılabilir (takılarınız vs).

Homeopatik Sıvı Nedir ?

Küçük bir şişe içinde serum fizyolojik yani tuzlu su karışımı olan bu sıvı nikotin ya da herhangi bir madde içermez. İsteğe göre sizin getireceğiniz şişe suyu da kullanılabilir. Homeopatik sıvıyı, günde 3 kere 10 ar damla ya da 6 kere 5 er damla şeklinde dil altına damlatıp, 30 saniye kadar dil altında tuttuktan sonra yutulmasını öneriyoruz. Öncesinde şişeyi iyice çalkalamalısınız. Şişede ki sıvı bitene kadar kullanılması gerekir.

Su içmenin,  Sigara  İsteğini  Azalttığını  Unutmayınız

Uygulama, sigaraya ait ve dokularınızda yerleşmiş olan nikotin gibi zehirli maddelere karşı bir detoksifikasyon (arınma) başlatacaktır. Bu toksinler olabilecek her yolla vücuttan atılmalıdır. Bu nedenden dolayı, uygulama sırasında sizden su içmenizi isteyeceğiz.

        

 

Bu dönemde diyetisyenimiz tarafından beslenme konusunda destek de alabilirsiniz.

Not : Hamileliğin ilk üç ayında ve kalp pili taşıyanlara önerilmez

 
 
 
 

Önemli Not : Uygulamalarda kullanılan cihaz ; T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından alerjiler, gıda intoleransları, sigara bırakma desteğinde kullanılabilecek "Sınıf 2a Tıbbi Tedavi Cihazı" olarak onaylıdır.

© ferlife.com